Найціннішим активом більшості компаній є інформація. Тому одним з вірних способів підвищення ефективності будь-якої організації є оптимізація доступу до даних, що надходять з різних джерел, їх структурування, захист від спотворень і втрат.

Сучасні системи зберігання даних з’явилися виходячи з попиту на гнучкі рішення в зберіганні даних, вимоги до продуктивності, надійності, резервування, оптимізації використання дискового простору. Саме тому традиційні рішення, які постачальники інтелектуальних систем пропонували ще кілька років тому, вже не відповідають критеріям цільових споживачів.

Завдання, які формують сучасні тенденції в серверній віртуалізації і віртуалізації робочих столів, ефективно реалізуються за допомогою сучасних систем зберігання даних.

Інноваціями в області розробки систем зберігання даних стали:

  • безперервне ведення бізнесу при необхідності відновлення баз даних в надзвичайних ситуаціях;
  • комплексні послуги, які дозволяють оптимізувати витрати на зберігання і доступ до даних;
  • надання мережевих сервісів, орієнтованих на реалізацію конкретних галузевих завдань;
  • можливості розширення для діючих програм;
  • постійний моніторинг, архівування та складання звітів, іншої документації в середовищі зберігання, вільної від ризиків.

Виходячи з аналізу поставленого замовником завдання, фахівці компанії Avalis готові запропонувати різні SAN, NAS і DAS рішення. Помітний для замовника результат від впровадження СЗД повністю залежить від уміння наших фахівців оцінити поточні та майбутні вимоги підприємства. Виходячи з багаторічного досвіду впровадження проектів СЗД фахівцями нашої компанії, в позитивному результаті немає сумнівів.

Наші фахівці готові запропонувати найбільш оптимальні варіанти використання сучасних технологій таких вендорів як NetApp, HP, EMC, IBM.