Надані послуги для аутсорсингу:

  • Впровадження і супровід інфраструктури систем зберігання даних таких вендорів як IBM, HP, DELL, NetApp, Lenovo. Наші фахівці готові провести сайзінг під конкретну задачу і впровадження з використанням будь-яких протоколів доступу Ethernet, FC і т.д.
  • Впровадження та супровід мережевої інфраструктури Cisco, Juniper, HP, Extreme, Fortinet, Check Point, Watchguard, F5. Нами накопичено великий досвід в побудові захищених LAN, WAN мереж на різному устаткуванні, гарантованого доступу до сервісів, оптимізації існуючої мережевої інфраструктури.
  • Впровадження і супровід серверної інфраструктури таких вендорів як IBM, HP, DELL, Lenovo. Інженери нашої компанії набули великого досвіду роботи як з Blade, Rack серверами стандартної х86 архітектури, так і RISC-серверами.
  • Впровадження і супровід СУБД Oracle, MS SQL.Нашими фахівцями накопичений великий досвід супроводу та оптимізації таких завдань як АБС, DWH, побудові відмовостійкої інфраструктури RAC, Flashback, Data Guard.
  • Впровадження і супровід інфраструктури Microsoft (AD, DHCP, DNS, DFS, File Server, СА, WSUS, MS Lync, MS SharePoint, System Centre, Terminal Service). Інженери нашої компанії готові під ключ розгорнути Microsoft інфраструктуру на підприємстві будь- якого рівня складності.
  • Підтримка IP-телефонії на базі Cisco, Asterisk. Досвід наших фахівців в реалізації і супроводі телефонних систем дозволяє вирішити будь-які нестандартні завдання.
  • Впровадження, підтримка контакт-центру на базі Cisco, Asterisk. Ми пишаємося, що наша компанія одна з небагатьох, яка готова до впровадження та супроводу контакт- центрів будь-якої складності на базі Cisco, як Enterprise, так і Express. Наші фахівці готові реалізувати зручну Вам логіку роботи контакт-центру, а також написання кастомних звітів.
  • Впровадження і супровід платформ серверної віртуалізації Hyper-V, VMware. Віртуалізація одне з головних main stream напрямків розвитку сучасних ІТ технологій. На сьогодні 100% підприємств використовує, в першу чергу, серверну віртуалізацію. Наша компанія вважає цей напрям одним з найважливіших, тому рівень наших фахівців дуже високий. Ми готові до супроводу кластерних систем будь-якої складності, які використовують такі технології як SRM, VSAN, будь-які методи реплікації і т.д.
  • Впровадження та супровід серверів на базі ОС Linux.На багатьох сучасних підприємствах кількість Linux / Unix систем перевищує Windows. Наші фахівці постійно стикаються з завданнями адміністрування не тільки різних Linux, але і пропрієтарних Unix-систем (AIX, Solaris).

На даний момент багато провідних банків і страхових компаній користуються послугами наших фахівців. Нам довіряють. Ми готові в максимально стислі терміни провести аудит існуючої ІТ-інфраструктури замовника. Наш підхід до роботи – це не просто вирішення поточних завдань, а й аналіз їх причин, надання рекомендацій по оптимізації і не допущення повторення інцидентів, це те, що цінують наші замовники.