На сьогоднішній день ІТ-інфраструктура є основою для діяльності будь-якої компанії і дає можливість отримати максимальну вигоду від бізнес-процесів.

З кожним днем все більше організацій розглядають можливість оптимізації ІТ- інфраструктури. Правильно впроваджені рішення дають можливість задати оптимальний напрямок роботи, а значить отримати фінансову вигоду для підприємства. Таким чином, інвестування в такого роду рішення стає інвестуванням у власний бізнес.

Сучасна конкуренція – це конкуренція інструментів організації бізнесу, одним з яких є впровадження оптимальних ІТ-рішень. Технічні фахівці компанії Avalis готові комплексно оцінити вимоги і детально пропрацювати кожне окреме побажання для повного задоволення ваших запитів.

Єдиним, дійсно ефективним рішенням буде створення інфраструктури з урахуванням залежності окремих компонентів один від одного.

Компанія Avalis є партнером всіх провідних вендорів з серверного обладнання, мереж передачі даних, систем зберігання даних, програмного забезпечення. Технічні фахівці компанії стежать за актуальними рішеннями в сфері серверної віртуалізації і віртуалізації робочих столів. При впровадженні ІТ-рішень ми розуміємо відповідальність за прийняті рішення і готові здійснювати підтримку впроваджених проектів.

На сьогоднішній день компанія Avalis впроваджує проекти у фінансовій, страховій сферах, на виробництвах і готова запропонувати рішення, як для великого, так і для малого і середнього бізнесу, а також для державних підприємств.

При впровадженні рішень нами використовуються обладнання і програмне забезпечення таких провідних виробників як: HP, Dell, Fujitsu, Cisco, Extreme, Juniper, NetApp, EMC, IBM, Microsoft, Oracle і т.д.

При прийнятті рішень наші сертифіковані консультанти і технічні фахівці керуються актуальними концепціями ключових гравців ринку.