Проекти

Модернізація діючої IT-інфраструктури в одному з найбільших банків країни, переведення платформи віртуалізації Microsoft Hyper-V зі старих потужностей на Blade-Center Fujitsu і систем зберігання даних NetApp, для підвищення продуктивності та відмовостійкості.
Успішне впровадження системи резервного копіювання у великій страховій компанії. Оптимізація сценаріїв резервного копіювання під існуючі бізнес- процеси і IT-інфраструктуру підприємства.
Організація інфраструктури на обладнанні DELL для роботи модульного програмного рішення останнього покоління, яке забезпечує повне покриття всіх аспектів бізнесу в страховій компанії.
Побудова IT-інфраструктури великого банку на базі обладнання і ПЗ IBM, а також RDBMS Oracle з метою забезпечення максимальної продуктивності АБС.
Впровадження та налаштування АТС і контакт-центру на базі платформи Asterisk, супровід контакт-центру Cisco в ряді страхових, колекторських компаній і банків.
Успішні впровадження відмовостійких кластерних рішень і програмного забезпечення на базі Microsoft Exchange у великих транспортних і страхових компаніях.
Модернізація обчислювальної інфраструктури банку для оптимізації програмного забезпечення операційного дня банку і розширення систем резервного копіювання банку, на обладнанні IBM.
Багаторазова реалізація проектів побудови і оптимізації роботи мережевої інфраструктури на обладнанні провідних вендорів: Cisco, HP, Juniper, Extreme і т.д.
Проведення аудиту серверно-мережевої інфраструктури компанії на предмет технічних і призначених для користувача вразливостей.
Проектування інфраструктури бездротового Wi-Fi доступу на базі обладнання Aruba, HP, Cisco в мережі складських і офісних приміщень.
Розгортання інфраструктури резервного копіювання на стрічковій бібліотеці IBM у великій страховій компанії.